Helou.
Sem punca ki ima zelo rada konje
Sama še nimam konja v realnem življenju ampak vem da ga bom enkrat imela.
Tale igra howrse.si mi je v mojem otroštvu najbolj odgovarjala in tudi moji sestri.
Tako da sem po cca 10-letih spet nazaj z malce drugačnim imenom in novim začetkom.
Veselim se tvoje čestitke ali poslanega prijatelstva 
Sprejmem vse in pošljem čestitko nazaj.
Lepo se imejte.
Klara06 

.....Trenutno prodajam veliko konjičkov saj trenutno prihaja sezona dopustov in nimam toliko časa biti za računalnikom da poskrbim za vse konjičke....


